image0000001W  ramach drzwi otwartych nasi uczniowie przygotowali różne atrakcje wykazując się niesamowitą kreatywnością i zdolnościami.

Podczas tego wydarzenia ósmoklasiści uzdolnieni plastycznie włączyli się do kolorowania  i składania własnych podpisów na przygotowanej planszy: ŚWIETLICA NA WESOŁO. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również plansza MOJE LICEUM,  na której uczniowie przedstawiali własne oczekiwania związane z wyborem szkoły i plany na przyszłość.  Nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy zachęcali do zabawy proponując rozwiązywanie przygotowanych  na tę okazję rebusów  i krzyżówek. Przyjazna atmosfera zachęcała do zadawania pytań i rozmowy z licealistami.

Uczniowie zaangażowani w przygotowanie tego wydarzenia mają  nadzieję, że wizyta w naszej szkole spodobała się młodszym koleżankom i kolegom ze szkół podstawowych i we wrześniu spotkają  się z nimi w szkolnych ławkach

Anastazja Obarek 2F

Marika Kujawa 2F

Jakub Skopiński 2F

Victoria Chmielewska 2C

Rozalia Jałkiewicz 2C

Zuzanna Zielona 1C

Wiktoria Budynek 1C

Zofia Stawicka 1B

Maja Grzelka 1B

Kornelia Kin 1B

 

Maja Przybył 2B

Żaneta Nowak 2B

Natalia Korzepa 2B

Amanda Dzikowska 2B

Wiktoria Mazurek 2B

Joanna Paszak 2B

Nikola Zając 2B

Martyna Dzikowska 2F

Weronika Gadomska 2F

Błażej Pietrzak 2F

Jakub Krysztoforski 2F

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację drzwi otwartych.

Wychowawcy z świetlicy, nauczyciele religii