Konkursy i turnieje w Naszej Szkole

 • 4. edycja PixBlocks Programming Challenge

  pix2022Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w 4. edycji PixBlocks Programming Challenge - największym szkolnym konkursie programowania w Polsce.

  ­Młodzi programiści ze szkół podstawowych ponownie zawalczą o tytuł Mistrzów Programowania. Konkurs ma na celu propagowanie wśród uczniów nauki programowania, jako kroku w stronę przyszłości.

 • II Ogólnopolski Konkurs  „Ignacy Jan Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury”

  PaderewskiWielkopolski Kurator Oświaty wraz z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie, organizują II Ogólnopolski Konkurs  „Ignacy Jan Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury”.

 • Konkurs „Historie z sieci wzięte”

  historie z sieci wzieteSzanowni Państwo,

  właśnie wystartował konkurs Historie z sieci wzięte” – serdecznie zapraszamy uczniów z Państwa szkoły do wzięcia w nim udziału!

  Przygotowaliśmy cztery zadania dotyczące cyfrowych tarapatów, w które wpadli… bohaterowie lektur. Mamy nadzieję, że Państwa uczniowie pomogą im zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, a przy okazji zdobędą fantastyczne nagrody dla swojej szkoły.

 • Szkolny konkurs na przesłanie Bożonarodzeniowe i Kolędy Ponad Pandemią

  R E G U L A M I N...K O N K U R S U
  Z powodu ograniczeń związanych z Covidem-19 nie możemy przygotować tradycyjnych JASEŁEK, jakie co roku wystawialiśmy na scenie licealnej auli.
  W tym roku mamy inną propozycję, aby przygotować film z kolędą i życzeniami świątecznymi. Zapraszamy każdą klasę do nagrania takiego filmu (do 5 minut).
  Prosimy o tradycyjną formę przesłania bożonarodzeniowego, które powinno zawierać kolędę, życzenia i treści dotyczące piękna, dobra, prawdy, nadziei, miłości i pokoju.
  Przychodzący Bóg jest przecież „ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA” . Tej nocy nikt nie powinien czuć się osamotniony.
  Liczą się pomysły i kreatywność.

 • Konkurs komiksowy dla uczniów szkół ponadpodstawowych

  legendy podkarpaciaKonkurs komiksowy to inicjatywa realizowana przez Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów we współpracy z Sejmem RP w ramach projektu ,,Legendy Podkarpacia”, który jest z kolei częścią przedsięwzięcia Cyfrowej Europy Karpat. Głównym celem projektu jest pogłębianie wiedzy na temat legend podkarpackich oraz rozwój umiejętności z zakresu grafiki komputerowej wśród młodzieży.

 • XXIX Olimpiada Informatyczna

  olimpiada infSzanowni Państwo,
  właśnie rozpoczęły się zawody I stopnia XXIX Olimpiady Informatycznej, które potrwają do 22 listopada 2021 r. Zapraszamy Państwa uczniów do udziału, w każdym momencie uczniowie mogą przystąpić do tych zawodów. Rejestracja dostępna jest pod adresem: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oi29-1/dashboard/. Uczniowie sami rejestrują się w systemie, wybierając szkołę, do której uczęszczają.

 • Ogólnopolski Konkurs GEEK Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe

  geekWeź udział w drugiej już edycji ogólnopolskiego Konkursu GEEK Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

  Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzenie scenariusza w postaci zbioru ekranów, algorytmu lub opisu gry lub gry w postaci demo, prototypu lub pełnej gry o tematyce edukacyjnej.

 • II edycja Mistrzostw w Projektowaniu Gier Komputerowych

  TTduzy 768x768Szanowni Państwo,
  w roku szkolnym 2021/2022 odbędzie się druga edycja Mistrzostw w Projektowaniu Gier. Zapraszam Państwa placówkę do bezpłatnego udziału w projekcie finansowanym ze środków budżetu państwa w ramach Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029. Do udziału mogą zgłaszać się zespoły liczące od 8 do 10 uczniów/uczennic pod opieką 1-3 nauczycieli/nauczycielek. Celem pracy zespołu jest realizacja autorskiego pomysłu na grę elektroniczną. 
 • XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

  IMG 0465 b„Piękno otaczającego nas świata”

  Mamy następną atrakcyjną ofertę dla fanów fotografii i  twórczych działań plastycznych. Zachęcamy do udziału w samofinansującym się konkursie plastycznym w następujących kategoriach:

  Fotografia ( od 3 do 5 zdjęć, dowolnego formatu)

  Plastyka -rysunek, praca malarska, kolaż  (format A4 lub A3)

 • Konkurs na projekt maskotki WUF11

  zalacznik2plakatpromujacykonkursnamaskotkewuf113Interesujesz się grafiką, masz pomiędzy 16 a 25 lat i głowę pełną pomysłów? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Rusza konkurs, w którym do wygrania jest 15 tysięcy złotych oraz udział w największej światowej imprezie poświęconej tematyce miast.

  Konkurs na projekt maskotki WUF11

   

 • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO

  lwiatko2021Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO

  odbędzie się w poniedziałek, 27 września 2021 r.
  Rozwiązywanie testu konkursowego rozpoczynamy o godzinie  10:40 w sali 305.

  Uczniowie przystępujący do Konkursu rozwiązują test na tym poziomie, na którym zostali zgłoszeni w roku szkolnym 2020/2021.

 • Konkurs Czytelniczy – Czuły narrator. O twórczości Olgi Tokarczuk

  mekarskakonkursKonkurs Czytelniczy – Czuły narrator. O twórczości Olgi Tokarczuk

  W trudnym czasie pandemii, kiedy wszystko stanęło na głowie, pewne rzeczy pozostały stałe. Pomogły przejść to „Morze Czerwone” suchą stopą. Książki. Trudne, wymagające uważności, „czułości”.

 • Konkurs literacki

  agarychlik15 maja 2021r. odbył się finał XV EDYCJI KONKURSU LITERACKIEGO O NAGRODĘ FANFILA.

 • XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „NOC I DZIEŃ W SZAROŚCI”

  obraz na stronę szkoły sUczennica klasy 1 D Wiktoria Bartczak  wzięła udział

  XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

  „NOC I DZIEŃ W SZAROŚCI”

  godnie reprezentując naszą szkołę.

  Dziękujemy!

  Hanna Choinka, Alina Graczyk, Aleksandra Puszcz

   

 • II Ogólnopolski Konkurs na poezję konkretną w języku obcym

  img 20210413 101037II Ogólnopolski Konkurs na poezję konkretną w języku obcym

  Uczennice I LO wzięły udział w II Ogólnopolskim Konkursie na poezję konkretną w języku obcym pt.: „…? Ale konkretnie!” organizowany jest przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.

 • XXII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny

  ewelinamichalakXXII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka
  „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”

 • KOALA - konkurs matematyczno-informatyczny

  Właśnie rozpoczęły się zapisy do VIII edycji drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA (KOmbinatoryka, Algorytmy, LogikA), współorganizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki UAM.

  Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: 1) dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych 2) dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Udział jest bezpłatny. Rozwiązywanie zadań I etapu, który jest zdalny, rozpocznie się po feriach, 21 stycznia 2021. Regulamin, zadania treningowe i aktualności znajdują się na stronie: koala.poznan.pl

  Zapraszamy do udziału,

  Małgorzata Bednarska-Bzdęga

  w imieniu
  organizatorów konkursu KOALA

 • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO

  Ogólnopolski Konkurs Fizyczny LWIĄTKO