20221020 121726W dniu 19 października 2022r. odbyło się Spotkanie Finałowe Festiwalu Sztuki Słowa „POETIKA LAB”. Nasi uczniowie zdobyli nagrody w dwóch kategoriach:

słowo śpiewane: NAGRODA  - Maja Grzelka 2B

słowo mówione: NAGRODA – Damian Dopierała 2A

i zostali nominowani do dalszego etapu, który odbędzie się w Poznaniu.

OrletaZapraszamy wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „Plakat filmu „Orlęta. Grodno 39” – oczami uczniów”.

Zadaniem uczniów będzie wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, w dowolnej technice (np. rysunek, malarstwo, grafika) stanowiącej własną autorską interpretację plakatu do filmu „Orlęta. Grodno 39”.

1. Magdalena Osiborska kl. 2CSerdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia do udziału w konkursie „Co mi w duszy gra…”

Rozejrzyjcie się wokół siebie, popatrzcie na świat i podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Czekamy na Wasze prace  literackie, plastyczne i fotograficzne.

Niżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do pobrania.

Przypominamy, że prace składamy w świetlicy szkolnej (sala numer 9) do 28 października 2022r.

Organizatorzy: wychowawcy w świetlicy szkolnej, nauczyciele religii.

fotogeniczność