rada

Zdjęcie Rady Pedagogicznej  (na zdjęciu: nauczyciele, nauczyciele emerytowani, goście).

Aktualizacja listy nauczycieli: 04.03.2021 r.

Adamczyk Anna

 j. polski

Maciaszek Mariola

 j. polski

Mękarska Anna

 j. polski

Pokrywiecka Alicja

 j. polski

Rabczewska Magdalena

 j. polski

Rychlik Agnieszka

 j. polski

Spławska Renata

 j. polski

Szczepanik Danuta

 j. polski

Szczepanik Katarzyna

 j. polski, W.O.K

Urbaniak Aneta  j. polski

Gryczyńska Karolina

 j. angielski

Jurkiewicz Katarzyna

 j. angielski

Kąciak Katarzyna

 j. angielski

Kusz Karolina

 j. angielski

Marczyński Cezary

 j. angielski

Pawlak Agnieszka  j. angielski

Okupińska Jolanta

 j. angielski

Karbowa Paulina

 j. angielski

Raszewska Magdalena

 j. angielski

Rosicka Sylwia  j. angielski

Szczepaniak-Rybka Agnieszka

 j. angielski

Walczak Dorota

 j. angielski

Wasińska Katarzyna

 j. angielski

Wojtkowiak Olga

 j. angielski

Nowinowska Agnieszka

 j. francuski

Dobrowolska Agata

 j. niemiecki

Kapusta Aldona  j. niemiecki

Kubiak - Szlagor Jolanta

 j. niemiecki

Michalak Ewelina  j. niemiecki
Myśler-Perlińska Ewa  j. niemiecki

Seńko Aneta

 j. niemiecki

Bartczak-Bouali Emilia

 j. rosyjski, P.P

Patrzykąt Ewa

 j. łaciński, P.P

Boczek Ewelina  historia, W.O.S

Felisiak - Klecha Iwona

 historia, W.O.S

Rosiak Iwona  historia, W.O.S

Smolińska Sylwia

 historia, W.O.S, WDZWR

Żebrowska Barbara

 historia, W.O.S

Żebrowski Paweł

 historia, W.O.S

Sotkiewicz Ewa

 geografia

Wituła Katarzyna  geografia

Wojciechowski Witold

 geografia

Trzmielewska Emilia

 biologia

Ulatowska Teresa

 biologia

Wojciechowska Małgorzata

 biologia

Zieniewicz Joanna

 biologia

Jońska-Choinka Anna  chemia

Kowalczyk Grażyna

 chemia, fizyka

Puszcz Aleksandra

 chemia

Sobkowska Alina

 chemia, P.P

Bartczak Adam

 fizyka

Ryczyńska Małgorzata

 fizyka

Buchelt Katarzyna

 matematyka

Bugalska-Rosiak Iwona  matematyka

Gradecka Ewa

 matematyka

Kałużna Violetta

 matematyka

Leszczyńska Jolanta

 matematyka

Rajczyk Agnieszka  matematyka
Rosiak Iwona  matematyka, fizyka

Szczepanik Daniel

 matematyka

Wąsikowska Alina

 matematyka

Zając Renata

 matematyka

Kolasiński Zenon  informatyka
Maleta Błażej  informatyka

Przysło Przemysław

 informatyka

Gajdecki Maciej

 W-F, P.O

Karbowa Małgorzata

 W-F

Kolasińska Lena  W-F

Kujawa Marek

 W-F

Kulisa Teresa

 W-F

Małachowska Katarzyna

 W-F

Ryczyński Zbigniew

 W-F

Wappa Arkadiusz

 W-F

Zańko Albin

 W-F

Żydziak Alina

 W-F, WDZWR

Dreszler Konrad  religia

Galoch Ela

 religia, historia

Łapka Agnieszka

 religia

Małecki Janusz  religia

Rajczyk Katarzyna

 religia

Grzelak Grzegorz

 rysunek techniczny

Rzetecka Lidia

 psycholog szkolny

Olejnik Agnieszka

 pedagog szkolny

Choinka Hanna

 plastyka, W.O.K

Graczyk Alina

 wychowawca świetlicy

Grzelczak Monika

 biblioteka

Socka Ewelina

 biblioteka

Zając-Andrzejewska Martyna

 W.O.K, opiekunka CM