Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel

Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami

Terminy spotkań z rodzicami w r.szk.2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

sala

1.          

Adamczyk Anna

czwartek

855- 940

s. 207

2.          

Aniołczyk Anita

wtorek

855- 940

p.n. B

3.          

Bartczak Adam

czwartek

950- 1035

p.n. A

4.          

Bartczak Emilia

czwartek

1050- 1135

p.n. A

5.          

Buchelt Katarzyna

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

6.          

Choinka Hanna

poniedziałek

800- 900

Świetlica s. 9

7.          

Dobrowolska Agata

     

8.          

Felisiak-Klecha Iwona

środa

950-1035

p.n. A

9.          

Fret Grażyna

czwartek

950-1035

p.n. A

10.     

Galoch Ela

     

11.     

Gajdecki Maciej

poniedziałek

1145- 1230

p.n. w-f

12.     

Graczyk Alina

poniedziałek

1145- 1230

Świetlica s. 9

13.     

Gradecka Ewa

czwartek

855 - 940

p.n. B

14.     

Gryczyńska Karolina

środa

855- 940

p.n. B

15.     

Grzelak Grzegorz

     

16.     

Grzelczak Monika

piątek

1400-1500

biblioteka

17.     

Jurkiewicz Katarzyna

czwartek

855 - 940

p.n. B

18.     

Kałużna Violetta

czwartek

950 – 1035

pok. 516

19.     

Karbowa Małgorzata

wtorek

950 – 1035

p.113

20.     

Karbowa Paulina

piątek

1050- 1135

p.n. B

21.     

Kasprzak Maria

piątek

855- 950

p.n. B

22.     

Kąciak Katarzyna

poniedziałek

1050- 1135

p.n. B

23.     

Kolenda Alicja

     

24.     

Kowalczyk Grażyna

poniedziałek

855 – 940

biblioteka

25.     

Kubiak-Szlagor Jolanta

wtorek

1050- 1135

p. 700

26.     

Kujawa Marek

środa

1430 – 1515

p. 113

27.     

Kulisa Teresa

czwartek

1145- 1230

p. 113

28.     

Kusz Karolina

wtorek

1240 – 1325

p.n. B

29.     

Leszczyńska Jolanta

poniedziałek

1145 - 1230

p.n.  213

30.     

Łapka Agnieszka

czwartek

1240 – 1325

świetlica

31.     

Maciaszek Mariola

środa

845 - 935

p.n. A

32.     

Małachowska Katarzyna

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

33.     

Marczyński Cezary

wtorek

855 – 940

p.n. B

34.     

Młynarczyk Aneta

czwartek

900 - 1100

p. 110

35.     

Mękarska Anna

wtorek

855 – 940

p.n. A

36.     

Naglewska Agnieszka

środa

1100 – 1145

p.n. A

37.     

Olejnik Agnieszka

wg planu pracy

   

38.     

Okupińska Jolanta

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

39.     

Patrzykąt Ewa

wtorek

1335- 1420

p.n. A

40.     

Pokrywiecka Alicja

poniedziałek

1050 – 1135

p.n. A

41.     

Przysło Przemysław

poniedziałek

855 – 940

s. 308

42.     

Puszcz Aleksandra

środa

1335- 1420

świetlica

43.     

Rabczewska Magdalena

wtorek

855 – 940

p.n. A

44.     

Rajczyk Katarzyna

środa

855 – 940

p.n. A

45.     

Raszewska Magdalena

wtorek

855 – 940

p.n. B

46.     

Rosicka Sylwia

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

47.     

Rychlik Agnieszka

środa

1050 - 1135

p.n. A

48.     

Ryczyńska Małgorzata

poniedziałek

855 – 940

s. 307

49.     

Ryczyńska Marta

poniedziałek

1240 – 1325

p. 700

50.     

Ryczyński Zbigniew

piątek

1145 - 1230

p.n.  s. 17

51.     

Rzetecka Lidia

wg planu pracy

   

52.     

Seńko Aneta

poniedziałek

1050 – 1135

p. 700

53.     

Smolińska Sylwia

piątek

1145 - 1230

p.n. A

54.     

Sobkowska Alina

środa

1145 – 1230

s. 311

55.     

Socka Ewelina

poniedziałek

1400-1500

biblioteka

56.     

Sotkiewcz Ewa

piątek

1145 - 1230

p.n. A

57.     

Spławska Renata

wtorek

1050 - 1135

p.n. A

58.     

Szczepaniak-Rybka Agnieszka

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

59.     

Szczepanik Daniel

wtorek

950 – 1035

p.n. A

60.     

Szczepanik Danuta

poniedziałek

730 - 1400

p. 101

61.     

Szczepanik Katarzyna

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

62.     

Trzmielewska Emilia

wtorek

1050 - 1135

p.n. A

63.     

Ulatowska Teresa

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

64.     

Walczak Dorota

piątek

950 - 1035

p.n. A

65.     

Wasińska Katarzyna

czwartek

1145 – 1230

p.n. B

66.     

Wappa Arkadiusz

piątek

1050 - 1135

p. 113

67.     

Wąsikowska Alina

xxxxxxxxxx

xxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

68.     

Wojciechowska Małgorzata

poniedziałek

855 – 940

p.n. A lub s. 300

69.     

Wojciechowski Witold

środa

1145 – 1230

p.n. A

70.     

Wojtkowiak Olga

wtorek

1050 – 1400

p. 102

71.     

Zając-Andrzejewska Martyna

piątek

1300 – 1400

biblioteka

72.     

Zając Renata

środa

1240 – 1325

p.n. A

73.     

Zańko Albin

czwartek

1050 – 1150

p. 110

74.     

Zieniewicz Joanna

poniedziałek

855 – 940

p.n. A

75.     

Żebrowska Barbara

czwartek

855 – 940

p.n. A

76.     

Żebrowski Paweł

środa

1240 – 1325

p.n. A

77.     

Żydziak Alina

wtorek

950 – 1035

p. 113

flaga2

2019 srebrne liceum perspektywy

NASZE LICEUM

 

TV SALA 100

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

NASK IT SZKOLA

szkola mistrzow programowania

ling logo 400