Zespoły przedmiotowe

Zespoły przedmiotowe i Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli języka polskiego

Przewodniczący: Agnieszka Rychlik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli języka angielskiego

Przewodniczący: Katarzyna Jurkiewicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli języka niemieckiego

Przewodniczący: Ewelina Michalak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli języka francuskiego, rosyjskiego, łacińskiego i filozofii

Przewodniczący: Ewa Patrzykąt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe Ocenianie: język francuski, język rosyjski klasa I, język rosyjski klasa II-III, kryteria oceniania.

Zespół przedmiotowy nauczycieli matematyki i informatyki

Przewodniczący: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół przedmiotowy nauczycieli informatyki

Przewodniczący: Przemysław Przysło

Zenon Kolasiński - z.kolasinski@liceum.turek.pl

Błażej Maleta - b.maleta@liceum.turek.pl

Zespół przedmiotowy nauczycieli fizyki

Przewodniczący: Małgorzata Ryczyńska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół przedmiotowy nauczycieli chemii

Przedmiotowe Ocenianie: klasa I, klasa II, klasa III

Zespół przedmiotowy nauczycieli geografii

Przewodniczący: Witold Wojciechowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Kukulska - m.kukulska@liceum.turek.pl

Elżbieta Wietrzyk - e.wietrzyk@liceum.turek.pl

Katarzyna Wituła - k.witula@liceum.turek.pl

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli historii, WOS i historii i społeczeństwa

Iwona Rosiak - i.rosiak@liceum.turek.pl

Przedmiotowe Ocenianie: historia, historia i społeczeństwo, wos

Zespół przedmiotowy nauczycieli biologii, higieny, przyrody, biotechnologii i dietetyki

Przewodniczący: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Przewodniczący: Alina Żydziak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Karbowa - m.karbowa@liceum.turek.pl

Lena Kolasińska - l.kolasinska@liceum.turek.pl

Przedmiotowe Ocenianie

Przedmiotowe ocenianie: edukacja dla bezpieczeństwa

Zespół przedmiotowy nauczycieli przedsiębiorczości i ekonomii

Przewodniczący: Emilia Bartczak-Bouali - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiotowe ocenianie: podstawy przedsiębiorczości

Zespół przedmiotowy nauczycieli religii

Przewodniczący: Agnieszka Łapka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ela Galoch - e.galoch@liceum.turek.pl

Konrad Dreszler - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Rajczyk - k.rajczyk@liceum.turek.pl

Przedmiotowe Ocenianie

Zespół przedmiotowy nauczycieli wiedzy o kulturze

flaga2