Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy... - Studniówka I LO

15 lutego odbył się Bal Studniówkowy uczniów I LO w Turku.

Na początku Dyrektor I LO pani Danuta Szczepanik oraz uczniowie: Paulina Rychlik i Piotr Kubiak powitali zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli, rodziców i dziadków. Po przemówieniach przyszedł czas na magiczne słowa Poloneza czas zacząć wypowiedziane przez Panią Dyrektor. Wówczas 58 par (116 uczniów) zaprezentowało imponujący i pełen niepowtarzalnych wzruszeń tradycyjny taniec polski, przygotowany przez panią Katarzynę Małachowską i panią Lenę Kolasińską. Niezwykle trudny układ choreograficzny składający się z figur o charakterze parowo - zespołowym zachwycił publiczność, która wielokrotnie nagradzała młodzież brawami.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspaniałą zabawę.