• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy... - Studniówka I LO

15 lutego odbył się Bal Studniówkowy uczniów I LO w Turku.

                Na początku Dyrektor I LO pani Danuta Szczepanik oraz uczniowie: Paulina Rychlik i Piotr Kubiak powitali zaproszonych gości, wychowawców, nauczycieli, rodziców i dziadków. Po przemówieniach przyszedł czas na magiczne słowa Poloneza czas zacząć wypowiedziane przez Panią Dyrektor. Wówczas 58 par (116 uczniów) zaprezentowało imponujący i pełen niepowtarzalnych wzruszeń tradycyjny taniec polski, przygotowany przez panią Katarzynę Małachowską i panią Lenę Kolasińską. Niezwykle trudny układ choreograficzny składający się z figur o charakterze parowo - zespołowym zachwycił publiczność, która wielokrotnie nagradzała młodzież brawami.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspaniałą zabawę.

IMG 3714

 

 

 

 

 

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja