• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

W dniu 18 stycznia 2020 roku w Lesznie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, w których pod opieką pana Pawła Żebrowskiego uczestniczył Piotr Wojciński z klasy IIA. Wstępnie Piotrkowi udało się zdobyć tytuł finalisty etapu okręgowego. Jednak po ostatecznej weryfikacji przez Komitet Główny wyników z całego kraju, Piotrek znalazł się w gronie dziewięciu uczniów zakwalifikowanych z województwa wielkopolskiego do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku w Białymstoku.

Początkowy niedosyt z wyników tej olimpiady udało się Piotrowi tydzień później wynagrodzić podczas etapu okręgowego kolejnej olimpiady. 25 stycznia 2020 roku po dwuetapowych zmaganiach Piotrek zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce Świecie Współczesnym, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku w Warszawie. Do etapu centralnego awansowało ośmiu uczestników.

Sukces Piotra jest tym większy, że w obydwu olimpiadach do etapu centralnego zakwalifikowali się głównie uczniowie liceów poznańskich (aż sześciu uczestników).

zebrowskiii

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja