• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

W dniu 18 stycznia 2020 roku w Lesznie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, w których pod opieką pana Pawła Żebrowskiego uczestniczył Piotr Wojciński z klasy IIA. Wstępnie Piotrkowi udało się zdobyć tytuł finalisty etapu okręgowego. Jednak po ostatecznej weryfikacji przez Komitet Główny wyników z całego kraju, Piotrek znalazł się w gronie dziewięciu uczniów zakwalifikowanych z województwa wielkopolskiego do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku w Białymstoku.

Początkowy niedosyt z wyników tej olimpiady udało się Piotrowi tydzień później wynagrodzić podczas etapu okręgowego kolejnej olimpiady. 25 stycznia 2020 roku po dwuetapowych zmaganiach Piotrek zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce Świecie Współczesnym, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku w Warszawie. Do etapu centralnego awansowało ośmiu uczestników.

Sukces Piotra jest tym większy, że w obydwu olimpiadach do etapu centralnego zakwalifikowali się głównie uczniowie liceów poznańskich (aż sześciu uczestników).

zebrowskiii

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja