Wyjątkowa lekcja historii.

Historia to nie tylko lekcje i podręczniki. Można ją poznawać na różne sposoby. Chociaż mamy grudzień i święta tuż, tuż- to my w marzeniach przeniesiemy się na Półwysep Bałkański. W niezwykłą podróż po Grecji, od czasów starożytnych po współczesne przenieśli się z nami uczniowie ze szkół podstawowych.

Licealiści zaprezentowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek w nietypowy sposób sceny o mitycznych bogach (historie, które wciąż pobudzają naszą wyobraźnię) oraz miłośnikach mądrości, czyli filozofach. Młodzież przeniosła się następnie do restauracji, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć sałatki greckiej oraz frappe. Na koniec uczniowie naszej szkoły zatańczyli piękną ZORBĘ.

Naszym gościom ze szkół podstawowych dziękujemy za mile spędzony wspólny czas. Do zobaczenia!