• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

PYTASZ MNIE CZY MAM IDOLA ?

TAK - JEST NIM JANICKA POLA !!!!

Takim hasłem i owacjami przywitała młodzież z klasy 1Fg swoją koleżankę Polę Janicką, która została powołana do reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet do lat 17 i wraz z zespołem wywalczyła VICEMISTRZOSTWO EUROPY WSCHODNIEJ (EEVZA) U - 17. Ta sportowa impreza odbywała się w Tibilisi w Gruzji w dniach 25-28 listopada 2019 roku i skupiła najlepsze zespoły z Rosji, Ukrainy, Litwy, Estonii i Polski.

Pola to przesympatyczna dziewczyna, nasza licealna koleżanka, długoletnia zawodniczka UKS PIĄTKA a od listopada reprezentantka Polski !!!!!. To utalentowana siatkarka z perspektywami na wielka karierę sportową, za którą trzymamy mocno kciuki i jesteśmy z niej DUMNI !!!!!!

 

https://www.miastoturek.pl/51-sport/aktualnosci-sportowe/4902-turkowianka-na-zgrupowaniu-reprezentacji-polski

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja