• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 #RazemNaŚwięta

MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY DLA WIKTORA I ŁUKASZA

 

6 grudnia 2019 r. już po raz czwarty w naszej szkole odbył się koncert charytatywny. Program artystyczny miał na celu połączyć świąteczny klimat z niesieniem pomocy innym. Do akcji włączyliśmy także kiermasze, andrzejkowy i mikołajkowy, na których można było za symboliczną kwotę zakupić ciasta i ozdoby świąteczne.

 

Wiktor Bergandy to dziewięcioletni mieszkaniec gminy Malanów. Chłopiec cierpi na Klątwę Ondyny, która jest śmiertelnie niebezpieczną chorobą. To zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji - zdrowy człowiek oddycha automatycznie, zaś chory na Klątwę Ondyny musi pamiętać o tym, by wziąć oddech.

 

Łukasz Podgórski to absolwent naszego liceum, którego także chcemy wspierać w zmaganiach z niepełnosprawnością przekazując pieniądze na kosztowne rehabilitacje, a także energię i radość w każdej chwili.

 

Łącznie zebraliśmy 3750zł. Bardzo dziękujemy każdemu kto włączył się w akcję. 

 

Samorząd Uczniowski

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja