#RazemNaŚwięta

MIKOŁAJKOWY KONCERT CHARYTATYWNY DLA WIKTORA I ŁUKASZA

6 grudnia 2019 r. już po raz czwarty w naszej szkole odbył się koncert charytatywny. Program artystyczny miał na celu połączyć świąteczny klimat z niesieniem pomocy innym. Do akcji włączyliśmy także kiermasze, andrzejkowy i mikołajkowy, na których można było za symboliczną kwotę zakupić ciasta i ozdoby świąteczne.

Wiktor Bergandy to dziewięcioletni mieszkaniec gminy Malanów. Chłopiec cierpi na Klątwę Ondyny, która jest śmiertelnie niebezpieczną chorobą. To zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji - zdrowy człowiek oddycha automatycznie, zaś chory na Klątwę Ondyny musi pamiętać o tym, by wziąć oddech.

Łukasz Podgórski to absolwent naszego liceum, którego także chcemy wspierać w zmaganiach z niepełnosprawnością przekazując pieniądze na kosztowne rehabilitacje, a także energię i radość w każdej chwili.

Łącznie zebraliśmy 3750zł. Bardzo dziękujemy każdemu kto włączył się w akcję.