Powiatowy konkurs języka niemieckiego

Rebusy, memory, krzyżówki, przysłowia, praca z niemiecką piosenką ... z tym wszystkim musieli zmierzyć się uczniowie szkół podstawowych podczas Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego pt.:”Lass uns mit Deutsch reisen” w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku.
W tegorocznej edycji wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku, Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku, Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku, Szkoła Podstawowa w Malanowie, Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie oraz Szkoła Podstawowa w Przykonie. Świetna atmosfera, dobra zabawa, a przy tym zaangażowanie oraz nauka języka niemieckiego towarzyszyły uczestnikom podczas trzygodzinnych zmagań językowych.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie pod opieką Pani Magdaleny Berlińskiej,

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku pod opieką Pani Emilii Szymaniak,

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Malanowie pod opieką Pani Aldony Kapusty.

Zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.