Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
  • '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 img 9287

XI Edycja konkursu- English Non-Stop.

Dnia 6 listopada 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Turku  odbyła się już XI edycja konkursu o charakterze dydaktycznym English Non-Stop.

Impreza ta została zorganizowana przez zespół nauczycieli języka angielskiego:

Olga Wojtkowiak, Magdalena Raszewska, Paulina Karbowa, Katarzyna Wasińska, Katarzyna Jurkiewicz, Katarzyna Kąciak,   Agnieszka Szczepaniak-Rybka, Karolina Kusz, Sylwia Rosicka, Karolina Gryczyńska, Agnieszka Pawlak, Dorota Walczak, Cezary Marczyński). Głównym celem konkursu była popularyzacja nauki języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 12 czteroosobowych drużyn, w tym reprezentacje :

Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku z panią Katarzyną Orłowską       

Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku z panem Maciejem Sobolewskim

Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku z panem Michałem Muszyńskim oraz panią Arletą Sołtysiak

Szkoły Podstawowej w Ciesewiu z panią Jolantą Łożyńską

Szkoły Podstawowej w Kawęczynie , z panią Joanną Pawlak

Szkoły Podstawowej w Brudzewie z panią Aleksandrą Stefańską

oraz 6   drużyn z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Zadania konkursowe obejmowały zadania z zakresu wszystkich sprawności językowych a także zagadnień dotyczących kultury krajów anglojęzycznych.

Prace oceniała komisja, w skład której weszli nauczyciele oraz opiekunowie uczniów biorących udział w imprezie.

Wszyscy uczestnicy wykazali się świetną znajomością języka angielskiego i umiejętnością pracy w grupie. Zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

I m. Klasa 1D I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Błażej Knapkiewicz
Tomasz Rajczyk
Zuzanna Skiba
Dominika Zieniewicz

 

II m Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku,

Marcin Buda

Oliwia Błaszczyk

Mikołaj Kacprzak

Liwia Olejnik

III m. Klasa 1Cg I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Julia Bukowiecka

Zofia Grzelak

Michał Witczak

Jakub Marciniak

Pozostali uczestnicy:


Szkoła Podstawowa w Cisewiu

Agata Bocian,

Natalia Pietrzak,

 Bartosz Baszkowski,

 Filip Jarek

Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku

Wiktoria Szymańska

Filip Kaźmierczak

Anastazja Obarek

Victoria Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku

Szymon Żabiński

Marcel Rosiak

Aleksandra Jakomulska

Nikola Świerczyńska

Szkoła Podstawowa w Kawęczynie

Sylwia Walczak

Izabela Rusek

Weronika Górska

Dominika Szczepaniak

 

Szkoła Podstawowa w Brudzewie

Aleksandra Sobocka
Katarzyna Zborowska
Gabriela Kusz
Julia Olczak

 

I Liceum Ogólnokształcące w Turku

Klasa 1Fg
Jakub Dłoniak
Wiktoria Bojanowska
Agata Putiatycka
Aleksandra Sylwestrzak

Klasa 1Eg
Rafał Berliński
Mateusz Lis
Jakub Morusiński
Oliwer Arent

Klasa 1F

Maciej Biskup

Juliusz Kowalski

Mateusz Dawidowski

Adam Białas

Klasa 1H

Laura Walczak

Oliwia Moksik

Karolina Gajewska

Izabela Andrzejewska

 

Dziękujemy sponsorom konkursu, dzięki którym jego realizacja była możliwa.

Starostwu Powiatowemu w Turku, Radzie Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, Wydawnictwu Oxford, Wydawnictwu Express Publishing.

Zespół nauczycieli języka angielskiego I Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja