• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

W czwartek 26 września 2019 roku odbyło się w auli spotkanie z doradcą zawodowym na temat potrzeb rynku pracy pod hasłem "Planowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz kwalifikacje i kompetencje zawodowe kluczem do sukcesu na rynku pracy". Uczniowie dowiedzieli się, jakie zawody sa obecnie najbardziej pożądane na rynku pracy i jakie kompetencje są najważniejsze i jakich języków należy się uczyć, aby łatwiej odnaleźć się w życiu zawodowym. Wykład zorganizowała Turecka Izba Gospodarcza w Turku, a koordynatorem spotkania była Emilia Bartczak - Bouali, nauczycielka podstaw przedsiębiorczości i ekonomii naszego Liceum.

 

 

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja