• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 

IATEFL Poland Conference is the largest conference of EFL teachers in Poland and the second largest event of this type in Europe. This year's 3-day conference was held at the University of Gdańsk. Plenty of mini conferences, training days and workshops. We were delighted to be there.


             W dniach 20-22.09.2019 odbyła się  trzy-dniowa konferencja w Gdańsku, podczas której uczestniczyłyśmy w warsztatach, wykładach i prezentacjach.  Miałyśmy możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz ‘szlifowania języka’ podczas kulturowych rozmów z wybitnymi przedstawicielami w dziedzinie nauczania języków obcych. Tematy wykładów dotyczyły zarówno sfery neurobiologii, motywowania ucznia jak i przedstawiły gotowe materiały do pracy z uczniem na zajęciach językowych.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja