IATEFL Poland Conference is the largest conference of EFL teachers in Poland and the second largest event of this type in Europe. This year's 3-day conference was held at the University of Gdańsk. Plenty of mini conferences, training days and workshops. We were delighted to be there.

W dniach 20-22.09.2019 odbyła się  trzy-dniowa konferencja w Gdańsku, podczas której uczestniczyłyśmy w warsztatach, wykładach i prezentacjach.  Miałyśmy możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz ‘szlifowania języka’ podczas kulturowych rozmów z wybitnymi przedstawicielami w dziedzinie nauczania języków obcych. Tematy wykładów dotyczyły zarówno sfery neurobiologii, motywowania ucznia jak i przedstawiły gotowe materiały do pracy z uczniem na zajęciach językowych.