• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 

IATEFL Poland Conference is the largest conference of EFL teachers in Poland and the second largest event of this type in Europe. This year's 3-day conference was held at the University of Gdańsk. Plenty of mini conferences, training days and workshops. We were delighted to be there.


             W dniach 20-22.09.2019 odbyła się  trzy-dniowa konferencja w Gdańsku, podczas której uczestniczyłyśmy w warsztatach, wykładach i prezentacjach.  Miałyśmy możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz ‘szlifowania języka’ podczas kulturowych rozmów z wybitnymi przedstawicielami w dziedzinie nauczania języków obcych. Tematy wykładów dotyczyły zarówno sfery neurobiologii, motywowania ucznia jak i przedstawiły gotowe materiały do pracy z uczniem na zajęciach językowych.

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja