geo110 marca 2020 odbył się szkolny konkurs geograficzny  „Mistrz Mapy”. Wyniki chcieliśmy ogłosić wtedy, gdy będziemy mieli z Wami już bezpośredni kontakt, ale chyba w tym roku szkolnym  już się nie da :)  Dlatego informujemy wszem i wobec, że najlepszym specjalistą od mapy świata w naszym LO jest Kacper Oblizajek z kl. 1Ag, który uzyskał  74 punkty na 81 możliwych. Bardzo dobre wyniki (ponad 60 punktów) uzyskali:

Lp.

Gabriela Pawlak

2i

62p.

Wyniki pozostałych kilkudziesięciu startujących możecie uzyskać u nauczycieli geografii.

Najlepszym specjalistom od mapy gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Witold Wojciechowski

Katarzyna Wituła.