20 maja 2019r. pięcioro uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem, panią Iwoną Felisiak-Klechą, wzięło  udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez Senator Margaretę Budner w ramach nagrody w konkursie „MIĘDZY POKOJEM A WOJNĄ - wspomnienia i pamiątki z lat 1914 - 1945”. Atrakcją wycieczki było zwiedzanie budynku Sejmu i Senatu RP. Uczniowie mieli okazję ujrzeć na żywo Sale Posiedzeń, gdzie zasiadają polscy posłowie oraz senatorowie. W programie znalazł się również czas na spacer w Łazienkach Królewskich.
Wizyta w Warszawie była dla wszystkich niezapomnianym doświadczeniem i okazją do odwiedzenia dwóch bardzo ważnych budynków, w których zapadają decyzje dotyczące naszej Ojczyzny.