• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

20190313 130038 s13 marca klasa 2c wraz z opiekunami, Panią Karoliną Gryczyńską oraz Panią Magdaleną Raszewską, uczestniczyła w wycieczce do Łodzi. Celem wycieczki był udział w "Drzwiach Otwartych" na Uniwersytecie Medycznym. Uczniowie uczestniczyli w wykładach, warsztatach i pogłębiali swoją wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Mogli też poczuć się jak studenci uczelni dzięki świetnie przygotowanym zajęciom, min. z pielęgniarstwa, osłuchiwania czy szycia chirurgicznego narządów. Otrzymaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.Wszyscy uczniowie mieli okazję zobaczyć jak może wyglądać ich przyszła edukacja.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja