20190313 130038 s13 marca klasa 2c wraz z opiekunami, Panią Karoliną Gryczyńską oraz Panią Magdaleną Raszewską, uczestniczyła w wycieczce do Łodzi. Celem wycieczki był udział w "Drzwiach Otwartych" na Uniwersytecie Medycznym. Uczniowie uczestniczyli w wykładach, warsztatach i pogłębiali swoją wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Mogli też poczuć się jak studenci uczelni dzięki świetnie przygotowanym zajęciom, min. z pielęgniarstwa, osłuchiwania czy szycia chirurgicznego narządów. Otrzymaliśmy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.Wszyscy uczniowie mieli okazję zobaczyć jak może wyglądać ich przyszła edukacja.