• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

12 lutego 2019r uczniowie klasy 2D i 2H pod opieką p. Małgorzaty Wojciechowskiej i p. Emilii Trzmielewskiej uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu. Uczniowie odkrywali tajniki hodowli roślin in vitro, badali skład swojego ciała, pogłębiali wiedzę i umiejętności z zakresu mikroskopii świetlnej i elektronowej oraz z genetyki molekularnej.   15 lutego 2019r uczniowie klasy 1 C wraz z p. Joanną Zieniewicz dwudniowymi zajęciami na Wydziale Biologii rozpoczęli trzyletni projekt, w ramach którego będą poszerzać wiedzę biologiczną. Projekt pt. "Świat przyrody obszarem myślenia i działania młodych odkrywców" przewiduje przede wszystkim zajęcia laboratoryjne z zakresu botaniki, zoologii, fizjologii, genetyki oraz obliczeń statystycznych w biologii. Uczniowie nauczą się samodzielnie planować i wykonywać doświadczenia oraz sporządzać ich dokumentację.

img 0258

img 0257 (2)

img 0256

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja