Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
  • '
    '
  • '
    '
  • '
    '

12 lutego 2019r uczniowie klasy 2D i 2H pod opieką p. Małgorzaty Wojciechowskiej i p. Emilii Trzmielewskiej uczestniczyli w wykładach i ćwiczeniach na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu. Uczniowie odkrywali tajniki hodowli roślin in vitro, badali skład swojego ciała, pogłębiali wiedzę i umiejętności z zakresu mikroskopii świetlnej i elektronowej oraz z genetyki molekularnej.   15 lutego 2019r uczniowie klasy 1 C wraz z p. Joanną Zieniewicz dwudniowymi zajęciami na Wydziale Biologii rozpoczęli trzyletni projekt, w ramach którego będą poszerzać wiedzę biologiczną. Projekt pt. "Świat przyrody obszarem myślenia i działania młodych odkrywców" przewiduje przede wszystkim zajęcia laboratoryjne z zakresu botaniki, zoologii, fizjologii, genetyki oraz obliczeń statystycznych w biologii. Uczniowie nauczą się samodzielnie planować i wykonywać doświadczenia oraz sporządzać ich dokumentację.

img 0258

img 0257 (2)

img 0256

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja