• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

DSC05405W dniach 8 – 10 luty 2019 w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce. Podczas tych zawodów srebrny medal w biegu na 60 m wywalczył Jakub Lempach LKS „Maraton” Turek. Uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Turku  podopieczny Zbigniewa Ryczyńskiego uzyskał najlepszy swój wynik w tym sezonie (6.87 s) w finale 6.88 s. i po zaciętej walce uległ Antoniemu Plichcie z LKS Lubusz Słubice, który uzyskał czas 6,87 s na trzecim stopniu podium uplasował się Rafał Łupiński z KS Podlasie Białystok z czasem 6,91 s.

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja