• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej w dn. 7 grudnia 2018 wyjechała do Krotoszyna na półfinał mistrzostw Wielkopolski. Stawką turnieju był awans do turnieju finałowego. Nasze dziewczęta rozpoczęły turniej od „mocnego uderzenia” pokonując w swoim pierwszym meczu ZSG Piła 11:5. W drugim spotkaniu niestety, nie udało się pokonać gospodarza turnieju i przegraliśmy z LO Krotoszyn 8:12. Trzeci mecz to już „jazda bez trzymanki” :D Dziewczyny rozgromiły zespół V LO z Poznania 17:3. Wywalczone II miejsce dało nam upragniony awans do ścisłego finału wojewódzkiego. JESTEŚMY JESTEŚMY „CZWÓRCE” NAJLEPSZYCH DRUŻYN WIELKOPOLSKI. Skład zespołu: Justyna Ziętek (B), Emilia Kolenda (B), Bernadetta Banasiak, Patrycja Jamruszka, Sandra Kominiarczyk, Zuzanna Majdoszek, Katarzyna Matczak, Kamila Pietrzak, Paulina Rychlik, Dagmara Skowron (C), Oliwia Witczak, Oliwia Włodarczyk, Aleksandra Wypiór, Zuzanna Zając. Maciej Gajdecki

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja