Uczniowie klasy II i na ratunek zwierzakom!

Klasa II i zorganizowała akcję charytatywną ,,dla Rubina”. Rubin to bezdomny kociak, którym zajęła się fundacja ,,help Animals”. Niestety wykryto u niego groźnego pierwotniaka, który może zniszczyć jego jelita.

Rubin jest leczony, co wymaga sporych wydatków finansowych. Uczniowie klasy II i postanowili zawalczyć o jego życie. Pomogli im uczniowie innych klas ( IIe, III L , IIf, IIc, 1 d, 1 e, IIIk, IIIa) oraz nauczyciele naszej szkoły.

Zebrano sporą sumę pieniędzy, parę worków żwirku oraz sporo karmy. Wszystko to trafiło do obecnych opiekunów Rubina.

Rubin powoli wraca do zdrowia. Akcja powiodła się. Czekamy tylko na pełny powrót kota do zdrowia. Zachęcamy inne klasy do organizowania podobnych akcji. Mnóstwo zwierzaków czeka na waszą pomoc!!!

screenshot 20181206 110457 facebook (1)

screenshot 20181206 110556 gallery