• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

W dniu 08.11.2018 r. w hali w Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W mistrzostwach I Liceum w Turku reprezentowały dziewczęta w składzie:Kamila Kaźmierczak 2D, Katarzyna Będkowska 2F, Natalia Jasiak 2F, oraz chłopcy w składzie :Sebastian Tołkacz 2H, Michał Forma 3E,Mateusz Filipiak 2E. Chłopcy wylosowali trudną grupę i ostatecznie zajęli IX miejsce , natomiast dziewczęta po bardzo zaciętych pojedynkach w grupie otarły się o finał wojewódzki ostatecznie zajmując III miejsce.Wynik dziewcząt jest najlepszym osiągnięciem w dotychczasowych występach naszej reprezentacji.Gratulujemy.

wappa

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja