Cofnijmy się w czasie

W dniu16 listopada 2018r. nasza Szkoła zmieniła się w żywy obraz z epoki sprzed stu lat. Korytarzami przewijały się dziewczęta ubrane w długie suknie i ściskające talie gorsety, które były noszone jeszcze na początku XX wieku a chłopcy zaskakiwali różnorodnością swoich strojów prezentując przynależność do różnych grup społecznych.

Uczniowie wykazali się olbrzymią kreatywnością prezentując stylizacje z czasów niepodległej Polski. Do akcji włączyli się także nauczyciele.

Takiego odzewu nie spodziewali się organizatorzy akcji zorganizowanej

w ramach obchodów 100 lat Niepodległości Polski - Agnieszka Łapka, Alina Graczyk i Hanna Choinka.

flaga2

TV SALA 100