Akcja czytelnicza „Upoluj swoją książkę”

Jesteśmy jedną z 1000 szkół, które zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego Projektu pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej "Upoluj swoją książkę", dzięki któremu uczniowie naszej szkoły będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e- booków i audiobooków.

Projekt ma na celu kreować wśród młodych ludzi modę na czytanie, zachęcić ich do obcowania z literaturą w atrakcyjny dla nich sposób, ukazać czytelnictwo jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu.

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz pracowników  do wzięcia udziału w projekcie. Chcąc wziąć udział w projekcie, trzeba z plakatu za pomocą smartfona zeskanować kod QR przy pomocy aplikacji Woblink.com, pobranej darmowo. Po jego zeskanowaniu przez miesiąc otrzymujemy darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka. Plakaty są umieszczone w widocznych miejscach w szkole. Akcja trwa tylko do 30 listopada 2017 – śpieszmy się „upolować książkę”!

FOT. MARTYNA BŁASZCZYK, KAMILA SĘK

img 5715