Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
  • '
    '
  • '
    '
  • '
    '

15 października 2018 r. podczas Święta Nauczycieli w Powiecie Tureckim Nagrodę Starosty Tureckiego I stopnia otrzymała dyrektor I Liceum pani Danuta Szczepanik z kolei nagrodę Starosty Tureckiego II stopnia wręczono pani Agnieszce Rychlik , pani Iwonie Felisiak-Klesze oraz panu Pawłowi Żebrowskiemu .

Natomiast  18.10.2018 r. Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły wielkopolskim nauczycielom nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się  w Zamku w Rydzynie. Wśród odznaczonych był nasz dyrektor pan Albin Zańko, który otrzymał nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

30 października 2018r. Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły nauczycielom odznaczenia państwowe. Nasi nauczyciele: Pani Teresa Jaworska Jacek - Złoty Krzyż Zasługi, Pani Barbara Żebrowska i Pan Adam Bartczak - Srebrny Krzyż Zasług i Pani Magdalena Raszewska i Pan Marek Kujawa - brązowy Krzyż Zasługi. Uroczystość odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Wszystkim nagrodzonym i odznaczonym Nauczycielom serdecznie gratulujemy.

 99690694a6ce7b3af7286c716328a9ea

medale w poznaniu

schowek02

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja