• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

15 października 2018 r. podczas Święta Nauczycieli w Powiecie Tureckim Nagrodę Starosty Tureckiego I stopnia otrzymała dyrektor I Liceum pani Danuta Szczepanik z kolei nagrodę Starosty Tureckiego II stopnia wręczono pani Agnieszce Rychlik , pani Iwonie Felisiak-Klesze oraz panu Pawłowi Żebrowskiemu .

Natomiast  18.10.2018 r. Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły wielkopolskim nauczycielom nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się  w Zamku w Rydzynie. Wśród odznaczonych był nasz dyrektor pan Albin Zańko, który otrzymał nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

30 października 2018r. Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły nauczycielom odznaczenia państwowe. Nasi nauczyciele: Pani Teresa Jaworska Jacek - Złoty Krzyż Zasługi, Pani Barbara Żebrowska i Pan Adam Bartczak - Srebrny Krzyż Zasług i Pani Magdalena Raszewska i Pan Marek Kujawa - brązowy Krzyż Zasługi. Uroczystość odbyła się w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Wszystkim nagrodzonym i odznaczonym Nauczycielom serdecznie gratulujemy.

 99690694a6ce7b3af7286c716328a9ea

medale w poznaniu

schowek02

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja