Ambasada USA w Polsce organizuje spotkania z amerykańskimi dyplomatami, pracującymi w Ambasadzie USA w ramach programu ‘Meet America’. W związku z powyższym zapraszamy licealistów i studentów (16-25 lat) na organizowany przez nas oraz przez American Center Warsaw PL+US Youth Forum, które odbędzie się 26 października br. w Warszawie. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej ambasady oraz instytucji, które we współpracy z nami organizują różnego rodzaju programy wymiany w USA i szkolenia dla młodzieży i studentów. Planujemy też panele tematyczne i prezentacje ekspertów z dziedziny biznesu, bezpieczeństwa, gospodarki.

Poniżej znajduje się zaproszenie z linkiem do rejestracji. Program będzie dostępny wkrótce na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Osiągnięcia START