loncitr 6

WARSZTATY JĘZYKOWE

LONDYN- CAMBRIDGE

Nowy termin wyjazdu to 28 maj – 3 czerwca  2019 r.

Aby umożliwić udział większej ilości uczniów zmieniliśmy termin na bardziej odpowiadający oczekiwaniom uczniów.

Jeśli jeszcze się nie zapisałeś to masz nadal szansę dołączyć do licznej  grupy naszych koleżanek i kolegów,  którzy zdecydowali się szlifować swoje umiejętności językowe w LONDYNIE.

W programie zajęcia z native speaker’ami, zwiedzanie największych atrakcji turystycznych Londynu, wejście do jednej ze szkół w college’u Cambridge, ćwiczenia językowe i dużo świetnej zabawy. Oferta ta jest uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii. Koszt 1590 zł + ok. 100 funtów. Zakwaterowanie w hotelu w Londynie.

Dołącz już dziś, czekamy na Ciebie?

Szczegółowe informacje na plakatach i u nauczycieli języka angielskiego.

WARSZTATY JĘZYKOWE

LONDYN- CAMBRIDGE

Hostel - 7 dni

NIESTANDARDOWA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wyjazd na Warsztaty Językowe daje możliwość poznania wielkiej metropolii jaką jest Londyn. Oferta ta jest uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii.

Proponujemy ćwiczenia językowe, które przeprowadzane są w naturalnych, codziennych sytuacjach, podczas realizacji programu zwiedzania oraz zajęcia z native speaker’em.

Koszt – 1500 zł+  ok. 100 GBP ( wstępy do obiektów zwiedzanych)

Termin: 28 maj – 3 czerwca  2019 r.

CENA brutto obejmuje następujące świadczenia:

• przejazd komfortowym autokarem
  • przeprawa promowa
  • zakwaterowanie: 4 noclegi w Londynie w hostelu
  • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje
  • zeszyt ćwiczeń
  • opieka pilota
  • ubezpieczenia AXA: NNW (NWI - 2 000 EUR, NWS – 1 000EUR), KL 10 000 EUR, bagaż 200 EUR

Zakwaterowanie w hostelu w Londynie

KONIECZNY WAŻNY PASZPORT

W programie zwiedzanie m. in. Muzeum Brytyjskiego,  Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, Oxford Street, Piccadilly Circus,  Leicester Square, Plac Trafalgar, Galeria Narodow, Przejście przez Borough Market, obok repliki okrętu Golden Hind, zwiedzanie Tate Modern, miasteczko uniwersyteckie Cambridge, itp.

Organizatorzy: Nauczyciele języka angielskiego ILO

Koordynator: Magdalena Raszewska