Zmiana języka

pl pl  en  de  fr  ru

Na skróty

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
e-mail: loturek@wp.pl

Top Panel
  • '
    '
  • '
    '
  • '
    '

26 kwietnia 2018r ( czwartek) uczniowie klas 2 D i 2 H wraz z nauczycielami biologii Joanną Zieniewicz i Małgorzatą Wojciechowską oraz wychowawcą Karoliną Kusz wzięli udział w zajęciach na  Wydziale Biologii UAM  w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Zajęcia rozpoczęły się wykładem dotyczącym nowotworów, później podzieleni na grupy uczestniczyli w warsztatach,  na których barwili bakterie, przeprowadzali elektroforezę,  badali skład swojego ciała i obserwowali zwierzęta żyjące w skrajnie niskich temperaturach. Zajęciom praktycznym i wykładom towarzyszyły liczne wystawy i projekcje, które można było obejrzeć w tzw. międzyczasie. Największym powodzeniem cieszyła się wystawa pająków. Wszystkie zajęcia były bardzo ciekawe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

festiwal nauki 04.2018.doc

festiwal3

festiwal2

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja