• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

26 kwietnia 2018r ( czwartek) uczniowie klas 2 D i 2 H wraz z nauczycielami biologii Joanną Zieniewicz i Małgorzatą Wojciechowską oraz wychowawcą Karoliną Kusz wzięli udział w zajęciach na  Wydziale Biologii UAM  w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Zajęcia rozpoczęły się wykładem dotyczącym nowotworów, później podzieleni na grupy uczestniczyli w warsztatach,  na których barwili bakterie, przeprowadzali elektroforezę,  badali skład swojego ciała i obserwowali zwierzęta żyjące w skrajnie niskich temperaturach. Zajęciom praktycznym i wykładom towarzyszyły liczne wystawy i projekcje, które można było obejrzeć w tzw. międzyczasie. Największym powodzeniem cieszyła się wystawa pająków. Wszystkie zajęcia były bardzo ciekawe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

festiwal nauki 04.2018.doc

festiwal3

festiwal2

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja