• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

IMG 20180410 10030510 kwietnia 2018 uczniowie naszej szkoły, z klas 1I, 2C, 2L, 2H, (pod opieką Katarzyny Kąciak, Jolanty Kubiak-Szlagor i Cezarego Marczyńskiego) pojechali na organizowane przez PWSZ „drzwi otwarte”. Uczestniczyli w wykładach, warsztatach i pokazach na wydziale filologicznym. Były to m.in. wykład – „Zawód tłumacza – fakty i mity”, wykład o migracjach – „Kulturowe znaczenie migracji”, warsztaty tłumaczeniowo-literackie pod hasłem „To read is to live”, prezentacja na temat dlaczego warto studiować języki obce, oraz prezentacja o tym, jak dobrze zdać ustny egzamin maturalny z języka obcego.  

Uczniowie wrócili pełni wrażeń i zadowoleni i wyjazdu.

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja