• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

20180327 091712

Fakt, że uczniowie I Liceum w Turku mają wielkie serca, wrażliwe na problemy drugiego człowieka został udowodniony przez licealistów już nie raz. Również 27 marca, kiedy Samorząd Uczniowski zorganizował Wielkanocną Loterię Fantową dla Julka Komajdy, wiele osób z ogromnym zaangażowaniem włączyło się w akcję. Kierując się mottem naszej szkoły „Viribus Unitis” wspomogliśmy 3-letniego Juliana, chorującego na nowotwór złośliwy IV stopnia – neuroblastomę.  Na naszej loterii fantowej można było wylosować między innymi: bony na sesje zdjęciowe, na makijaż,  bony do różnych restauracji, bransoletkę celebrytkę, bony na zwolnienie z niezapowiedzianej kartkówki, maskotki, książki i wiele innych nagród. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Ilość osób przy stoisku była tak duża, że ciężko było nam zrobić jakiekolwiek zdjęcie przez brak czasu. Oprócz loterii stworzyliśmy mały kiermasz, na którym można było za symboliczną kwotę kupić i skosztować ciasta naszych uczniów. Udało nam się zebrać 1262zł, które bezpośrednio wpłacimy na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” ze szczegółowym wskazaniem małego Julka. Bardzo dziękujemy firmom, które chętnie przyłączyły się do zorganizowania Wielkanocnej Loterii Fantowej dla Julka Komajdy, a także wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wsparli naszą akcję.

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja