• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

1F na wykładach w Poznaniu

Pierwszy dzień wiosny klasa 1F spędziła inaczej niż uczniowie I LO, bo na wykładach   w Poznaniu. Tego dnia wraz z p. Małgorzatą Ryczyńską i p. Katarzyną Buchelt wybraliśmy się na Uniwersytet Adama Mickiewicza. Uczestniczyliśmy w wykładzie, którego tematem był ,,Węgiel- nie taki diabeł straszny” na wydziale fizyki. Braliśmy również udział w ścieżce edukacyjnej, która miała na celu poszerzenie naszej wiedzy i umiejętności dotyczących akustyki. Wyjazd ten nie tylko służył celom edukacyjnym, ale był również wspaniałą przygodą, która pozwoliła na integrację naszej klasy.  Był to nasz pierwszy wyjazd na UAM w Poznaniu, ale mamy nadzieję, że nie ostatni.

Paulina Rychlik                        Klasa 1F

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja