• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 XVIII Sesja Polonistyczna

W pierwszy po przerwie wielkanocnej dzień – 4 kwietnia - w naszym liceum odbyła się już po raz osiemnasty Sesja Polonistyczna. Tym razem tematem przewodnim była miłość. Sesji towarzyszyło rozstrzygnięcie XV Konkursu Czytelniczego, w którym jury (Anna Mękarska, Katarzyna Szczepanik) przyznało dwie nagrody (Wojciech Jakub Wilczyński, Dżesika Dominiak) i dwa wyróżnienia (Adrian Szymanowski, Gabriela Frątczak). Podczas sesji z wykładami wystąpili nauczyciele akademiccy: prof. Krystyna Pietrych ( Uniwersytet Łódzki i Piotr Pietrych (Uniwersytet im. J.Kochanowskiego w Kielcach).

                                                                                     Anna Mękarska

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja