• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

FILM 1Jako uczniowie naszego liceum chcemy czynnie włączać się w promocję szkoły. Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy więc nad filmem promocyjnym, stworzonym całkowicie przez nas. Napisaliśmy scenariusz, znaleźliśmy chętne osoby do wystąpienia, starając przygotować się do nagrywania jak najlepiej. Nasi koledzy – Miłosz Wiśniewski, Dorian Drzewiecki i Kajetan Kubecki, którzy w sprawach nagrywania, sprzętu, montowania i całej obróbki technicznej są niezastąpieni z chęcią włączyli się, odgrywając ogromną rolę w tworzeniu naszego filmu.

Z radością prezentujemy efekty naszej pracy, dziękując wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji. Mamy nadzieję, że film spodoba się zarówno przyszłym uczniom naszej szkoły, jak i wszystkim oglądającym.

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja