• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

XXVII „Kangur”

Tego międzynarodowego matematycznego konkursu nie trzeba nikomu przedstawiać. Osławiony „Kangur” po raz kolejny odbył się w naszej szkole w czwartek, 15 marca, o godzinie 9. W licealnej auli zebrało się 38 uczniów, by, pod czujnym okiem opiekunów, stawić czoła królowej nauk, zmierzyć się z podchwytliwymi zagadkami i zadaniami, sprawdzić swoją wiedzę i pomysłowość. Uczestnicy, regulaminowo przydzieleni do dwóch kategorii wiekowych Junior i Student, mieli 75 minut na rozwiązanie testów. Wyniki, a co za tym idzie nazwiska potencjalnych zwycięzców, zostaną ogłoszone dopiero za kilka tygodni, ale i tak wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkową zabawkę logiczną z drutu. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki przy pomocy wspólnej, intelektualnej zabawy, dlatego też mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy z radością zmierzyli się z tym wyzwaniem, a w przyszłym roku spotkamy się z jeszcze większą liczbą entuzjastów matematycznych łamigłówek.

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja