• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

XXVII „Kangur”

Tego międzynarodowego matematycznego konkursu nie trzeba nikomu przedstawiać. Osławiony „Kangur” po raz kolejny odbył się w naszej szkole w czwartek, 15 marca, o godzinie 9. W licealnej auli zebrało się 38 uczniów, by, pod czujnym okiem opiekunów, stawić czoła królowej nauk, zmierzyć się z podchwytliwymi zagadkami i zadaniami, sprawdzić swoją wiedzę i pomysłowość. Uczestnicy, regulaminowo przydzieleni do dwóch kategorii wiekowych Junior i Student, mieli 75 minut na rozwiązanie testów. Wyniki, a co za tym idzie nazwiska potencjalnych zwycięzców, zostaną ogłoszone dopiero za kilka tygodni, ale i tak wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkową zabawkę logiczną z drutu. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki przy pomocy wspólnej, intelektualnej zabawy, dlatego też mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy z radością zmierzyli się z tym wyzwaniem, a w przyszłym roku spotkamy się z jeszcze większą liczbą entuzjastów matematycznych łamigłówek.

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja