Dnia 06 marca 2018 roku uczniowie klas 2K i 2F wzięli udział w warsztatach „Technologia czy TechnoLogika – trening praktycznych umiejętności maturalnych” przeprowadzonych przez dr Adama Świątka z PWSZ w Koninie. Lekcja w całości była prowadzona w języku angielskim i miała na celu przygotowanie uczniów do matury ustnej z języka angielskiego. W czasie wykładu mieliśmy możliwość wykazać się umiejętnościami komunikacyjnymi i znajomością gramatyki na poziomie rozszerzonym . Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Byliśmy ambitnie zaangażowani w rozmowę z wykładowcą i jesteśmy przekonani, że te warsztaty pomogły nam w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego.

Kinga Wojtczak, 2F