• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Dnia 06 marca 2018 roku uczniowie klas 2K i 2F wzięli udział w warsztatach „Technologia czy TechnoLogika – trening praktycznych umiejętności maturalnych” przeprowadzonych przez dr Adama Świątka z PWSZ w Koninie. Lekcja w całości była prowadzona w języku angielskim i miała na celu przygotowanie uczniów do matury ustnej z języka angielskiego. W czasie wykładu mieliśmy możliwość wykazać się umiejętnościami komunikacyjnymi i znajomością gramatyki na poziomie rozszerzonym . Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Byliśmy ambitnie zaangażowani w rozmowę z wykładowcą i jesteśmy przekonani, że te warsztaty pomogły nam w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego.

Kinga Wojtczak, 2F

IMG 0973

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja