• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Uczeń klasy 3f Karol Pawlak zakwalifikował się do etapu centralnego XLIV Olimpiady Historycznej. Gratulujemy. Uczeń klasy 3f Karol Pawlak znalazł się w gronie 140 uczniów z całej Wielkopolski, którzy w dniu 13 stycznia 2018 roku wzięli udział w części pisemnej etapu okręgowego XLIV Olimpiady Historycznej. Po sprawdzeniu przez Komitet Okręgowy prac pisemnych uczestników, 42 spośród nich zostało zakwalifikowanych do części ustnej etapu, który odbył się 19 stycznia 2018 roku. Po zsumowaniu wyników części pisemnej i ustnej Karol zdobył 95 punktów na 100 możliwych. Uzyskany wyniki umożliwił mu znalezienie się w gronie osób wstępnie rekomendowanych do udziału w etapie centralnym olimpiady. Po weryfikacji wyników z całego kraju przez Komitet Okręgowy olimpiady Karol znalazł się ostatecznie w gronie uczniów, którzy w dniach 6 – 9 kwietnia 2018 roku wezmą udział w etapie centralnym XLIV Olimpiady Historycznej w Gdańsku. Opiekunem ucznia jest pan Paweł Żebrowski

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja