• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Uczeń klasy 3f Karol Pawlak zakwalifikował się do etapu centralnego XLIV Olimpiady Historycznej. Gratulujemy. Uczeń klasy 3f Karol Pawlak znalazł się w gronie 140 uczniów z całej Wielkopolski, którzy w dniu 13 stycznia 2018 roku wzięli udział w części pisemnej etapu okręgowego XLIV Olimpiady Historycznej. Po sprawdzeniu przez Komitet Okręgowy prac pisemnych uczestników, 42 spośród nich zostało zakwalifikowanych do części ustnej etapu, który odbył się 19 stycznia 2018 roku. Po zsumowaniu wyników części pisemnej i ustnej Karol zdobył 95 punktów na 100 możliwych. Uzyskany wyniki umożliwił mu znalezienie się w gronie osób wstępnie rekomendowanych do udziału w etapie centralnym olimpiady. Po weryfikacji wyników z całego kraju przez Komitet Okręgowy olimpiady Karol znalazł się ostatecznie w gronie uczniów, którzy w dniach 6 – 9 kwietnia 2018 roku wezmą udział w etapie centralnym XLIV Olimpiady Historycznej w Gdańsku. Opiekunem ucznia jest pan Paweł Żebrowski

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja