• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Mikołajki to nie tylko okazja do wręczania sobie prezentów, lecz także okazja do niesienia pomocy innym. Kolejna akcja pani Ewy Patrzykąt, Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu I Liceum Ogólnokształcącego w Turku - "II mikołajkowy koncert dla Łukasza" pokazała wielkie serca uczniów wrażliwe na potrzeby innych.

Tego dnia sprawiliśmy, że w auli zapanował magiczny nastrój, a każdy z obecnych poczuł klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Łukasz Podgórski, dla którego występowaliśmy uwielbia disco polo, więc nie obyło się bez takich przebojów jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Miłość w Zakopanem". Wypełniona po brzegi aula świetnie bawiła się z Łukaszem do wykonywanych przez uczniów piosenek. Nie zabrakło również kabaretu ze słynną Mariolką, która bawiła do łez. Oprócz koncertu młodzież I Liceum zorganizowaliśmy kiermasze: andrzejkowy pod koniec listopada i dziś świąteczny, podczas których uczniowie sprzedawali przygotowane przez siebie wypieki i nie tylko. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Podgórskiego.

Julia Maciejewska

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja