• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

Kiermasz andrzejkowy i loteria fantowa

Kiermasz andrzejkowy w naszym liceum to już tradycja. 29 listopada 2017 roku oprócz sprzedaży rozmaitych ciast i babeczek upieczonych przez uczniów zorganizowaliśmy loterię fantową, na której można było wylosować m.in. bon na posiłek do restauracji „Hacjenda” w Malanowie”, bon na makijaż u Patrycji Krawczyk i sesję wykonaną przez fotografa Adama Kwiatkowskiego, vouchery zniżkowe na karnet szkolny na siłowni KMS-Active, bon na pizzę w restauracji „Karczma Pod Kasztanami” w Kowalach Pańskich, bon na makijaż u Michaliny Drzewieckiej, bon na paznokcie żelowe u Nikoli Majcherek oraz wiele innych ciekawych fantów. Panująca atmosfera i cel charytatywny sprawiły, że nawet wylosowanie kubka z wizerunkiem kota zamiast wyczekiwanego bonu na „niepytanie” sprawiło niemałą radość! Nasza akcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów jak i nauczycieli - do naszego stoiska ustawiano się kolejkami, co ogromnie nas cieszy! Oczywiście nie zabrakło symbolicznych wróżb, jak to w Andrzejki. Pieniądze z akcji przeznaczymy na akcję Pogotowie św. Mikołaja i dla Łukasza Podgórskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą andrzejkową akcję!

 

 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja