W dniu 08.11.2018 r. w hali w Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W mistrzostwach I Liceum w Turku reprezentowały dziewczęta w składzie:Kamila Kaźmierczak 2D, Katarzyna Będkowska 2F, Natalia Jasiak 2F, oraz chłopcy w składzie :Sebastian Tołkacz 2H, Michał Forma 3E,Mateusz Filipiak 2E. Chłopcy wylosowali trudną grupę i ostatecznie zajęli IX miejsce , natomiast dziewczęta po bardzo zaciętych pojedynkach w grupie otarły się o finał wojewódzki ostatecznie zajmując III miejsce.Wynik dziewcząt jest najlepszym osiągnięciem w dotychczasowych występach naszej reprezentacji.Gratulujemy.

wappa

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400