PIŁKARKI RĘCZNE I LO MISTRZYNIAMI POWIATU

W dn. 8 listopada 2018 roku rozegrano w hali ZST w Turku turniej piłki ręcznej dziewcząt o mistrzostwo powiatu szkół ponadgimnazjalnych (Licealiada).

Nasze reprezentantki zgodnie z oczekiwaniami zajęły I miejsce pokonując ZSR Kaczki 14:4 i ZST Turek 14:4, choć zespół zagrał w znacznym osłabieniu spowodowanym absencją dwóch czołowych zawodniczek. Konieczność zmiany taktyki gry nie wpłynęła jednak negatywnie na poczynania dziewcząt.

Tytuł MVP turnieju wywalczyła Ola Wypiór, która została również „Królem Strzelców” zdobywając 14 bramek w dwóch meczach.

Dziewczęta zagrały w składzie:

Justyna Ziętek, Weronika Kubiak, Dagmara Skowron „C”, Ola Wypiór, Ola Pietrzak, Sandra Kominiarczyk, Natalia Bamberska, Dobrochna Bajzert, Kamila Pietrzak, Oliwia Włodarczyk, Paulina Rychlik, Patrycja Jamruszka.

Kolejna runda Licealiady to mistrzostwa rejonu konińskiego, które zostaną rozegrane

20 listopada w Brudzewie.

Maciej Gajdecki

flaga2

2019 srebrne liceum perspektywy

NASZE LICEUM

 

TV SALA 100

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

NASK IT SZKOLA

mLegitymacja

mLegitymacja

lektury gov pl

szkola mistrzow programowania

ling logo 400