jezyh

1. Do konkursu należy przygotować pracę w formie plakatu.
  2. Tematyka prac musi dotyczyć krajów angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego obszaru językowego.
  3. W pracy można uwzględnić atrakcje turystyczne danego regionu, symbole narodowe lub typowe dania
    z kuchni narodowej.
  4. Każdy uczestnik przygotowuje jedną pracę o wybranej tematyce dotyczącej konkretnego (jednego) regionu.
  5. Praca jest indywidualna. Prace grupowe będą dyskwalifikowane.
  6. Praca musi być opatrzona wydrukowanym podpisem z przodu (na pracy) w dolnym prawym rogu, uwzględniającym imię i nazwisko uczestnika, szkołę i klasę oraz nauczyciela – opiekuna.
  7. Praca musi zostać dostarczona najpóźniej do 18 września 2018 do sekretariatu I LO w Turku.
  8. Rozstrzygnięcie konkursu: 21 września 2018, około godz.12:30, boisko I LO; w trakcie trwania pikniku.
  9. Przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zdobywców 1 – 3 miejsca.

flaga2

TV SALA 100