„Guess! Who is Mehoffer?”

            16 i 17 stycznia 2017r., klasy: IB i IIB, w ramach lekcji języka angielskiego, uczestniczyły w lekcji muzealnej poświęconej osobie Mehoffera, jego twórczości oraz życiu turkowian w XVIII wieku. Odbyła się ona pod okiem p. K. Wasińskiej, przy współpracy z p. A. Czekałą, która podzieliła się swoją bogatą wiedzą, uzupełnioną o angielskie akcenty. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dialogu, prezentując swoją znajomość życiorysu twórcy, jak również tematycznego słownictwa – szczególnie przydatnego podczas udzielania odpowiedzi na pytania zadane w języku angielskim, przygotowane wcześniej przez nauczyciela. Zainteresowanie, z jakim spotkała się lekcja, prawdopodobnie zaowocuje jej kontynuacją.

Dżesika Dominiak

 

flaga2

2019 srebrne liceum perspektywy

NASZE LICEUM

 

TV SALA 100

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

NASK IT SZKOLA

mLegitymacja

mLegitymacja

lektury gov pl

szkola mistrzow programowania

ling logo 400