„Guess! Who is Mehoffer?”

16 i 17 stycznia 2017r., klasy: IB i IIB, w ramach lekcji języka angielskiego, uczestniczyły w lekcji muzealnej poświęconej osobie Mehoffera, jego twórczości oraz życiu turkowian w XVIII wieku. Odbyła się ona pod okiem p. K. Wasińskiej, przy współpracy z p. A. Czekałą, która podzieliła się swoją bogatą wiedzą, uzupełnioną o angielskie akcenty. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dialogu, prezentując swoją znajomość życiorysu twórcy, jak również tematycznego słownictwa – szczególnie przydatnego podczas udzielania odpowiedzi na pytania zadane w języku angielskim, przygotowane wcześniej przez nauczyciela. Zainteresowanie, z jakim spotkała się lekcja, prawdopodobnie zaowocuje jej kontynuacją.

Dżesika Dominiak

flaga2