IMG 8563

 

Wyniki XIV Regionalnego Konkursu Matematycznego „Czas na szóstkę”

11 kwietnia gimnazjaliści z Dobrej, Kleczewa, Władysławowa, Kowali Pańskich, Gimnazjum nr 2 w Turku i Gimnazjum nr 1 w Turku spotkali się w auli I Liceum Ogólnokształcącego, aby wyłonić najlepszego matematyka.

 

11 kwietnia gimnazjaliści z Dobrej, Kleczewa, Władysławowa, Kowali Pańskich, Gimnazjum nr 2 w Turku i Gimnazjum nr 1 w Turku spotkali się w auli I Liceum Ogólnokształcącego, aby wyłonić najlepszego matematyka.

I miejsce - Mateusz Żydziak z Gimnazjum nr 1 w Turku

II miejsce - Michał Adamczak z Gimnazjum nr 1 w Turku

III miejsce - Kacper Warlikowski z Gimnazjum nr 1 w Turku

wyróżnienie - Gabriela Puchalska z Gimnazjum w Kleczewie

Gratulujemy.

 

flaga2

2019 srebrne liceum perspektywy

NASZE LICEUM

 

TV SALA 100

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

NASK IT SZKOLA

mLegitymacja

mLegitymacja

lektury gov pl

szkola mistrzow programowania

ling logo 400