• '
    '
  • '
    '
  • '
    '
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 

Jak co roku uczniowie naszego liceum wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”. 14.09.2016r uczniowie klas I c, d, h, k wraz z nauczycielami biologii udali się na sprzątanie terenu wskazanego przez Nadleśnictwo Turek. Oprócz sprzątania lasu uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych poprowadzonych przez pracownika nadleśnictwa. Po pracy i nauce przyszedł czas na konkursy wiedzowe i sportowe przygotowane przez nauczycieli i uczniów. Walka o punkty pomiędzy klasami toczyła się do ostatniej chwili. W rezultacie, ku radości wielu uczniów, I miejsce zajęły klasy Ic, d oraz h a II miejsce klasa I k. Każdy z uczestników wrócił do domu zadowolony a opiekunowie byli pod wrażeniem ilości zebranych śmieci. M.Wojciechowska

 

{gallery}aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie{/gallery}

fot. Wiktoria Socka

 

sprz

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja