×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 

Jak co roku uczniowie naszego liceum wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”. 14.09.2016r uczniowie klas I c, d, h, k wraz z nauczycielami biologii udali się na sprzątanie terenu wskazanego przez Nadleśnictwo Turek. Oprócz sprzątania lasu uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych poprowadzonych przez pracownika nadleśnictwa. Po pracy i nauce przyszedł czas na konkursy wiedzowe i sportowe przygotowane przez nauczycieli i uczniów. Walka o punkty pomiędzy klasami toczyła się do ostatniej chwili. W rezultacie, ku radości wielu uczniów, I miejsce zajęły klasy Ic, d oraz h a II miejsce klasa I k. Każdy z uczestników wrócił do domu zadowolony a opiekunowie byli pod wrażeniem ilości zebranych śmieci. M.Wojciechowska

 

{gallery}aktualnosci/2016_2017/wrzesien/zamiatanie{/gallery}

fot. Wiktoria Socka

 

sprz

flaga2

2019 srebrne liceum perspektywy

NASZE LICEUM

 

TV SALA 100

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

NASK IT SZKOLA

mLegitymacja

mLegitymacja

lektury gov pl

szkola mistrzow programowania

ling logo 400