• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

W czwartkowe popołudnie, 13 grudnia Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami: p. Aliną Sobkowską, p. Ewą Patrzykąt, p. Katarzyną Małachowską, p. Albinem Zańko oraz p. Zbigniewem Ryczyńskim zorganizowali choinkę dla dzieci. Najmłodsi mogli obejrzeć  przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek” w wersji świątecznej, do którego scenariusz  napisała Natalia Jasiak z 2b oraz wspólnie z Weroniką Osicką z 2c przygotowały scenografię oraz zaangażowały uczniów do odegrania danej roli. Dzieci mogły również wziąć udział w konkursach poprowadzonych przez Julię Maciejewską z 3b. Największą radość jednak dzieci czerpały z paczek, które otrzymały. Nagrody oraz paczki zostały przygotowane z produktów, które licealiści zebrali podczas tegorocznej akcji ,,Pogotowie Św. Mikołaja”.

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja