W czwartkowe popołudnie, 13 grudnia Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami: p. Aliną Sobkowską, p. Ewą Patrzykąt, p. Katarzyną Małachowską, p. Albinem Zańko oraz p. Zbigniewem Ryczyńskim zorganizowali choinkę dla dzieci. Najmłodsi mogli obejrzeć  przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek” w wersji świątecznej, do którego scenariusz  napisała Natalia Jasiak z 2b oraz wspólnie z Weroniką Osicką z 2c przygotowały scenografię oraz zaangażowały uczniów do odegrania danej roli. Dzieci mogły również wziąć udział w konkursach poprowadzonych przez Julię Maciejewską z 3b. Największą radość jednak dzieci czerpały z paczek, które otrzymały. Nagrody oraz paczki zostały przygotowane z produktów, które licealiści zebrali podczas tegorocznej akcji ,,Pogotowie Św. Mikołaja”.

office365 1 4

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha