• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 

Pod koniec swojej edukacji w liceum uczniowie klas 3H, 3G, i 3I przy wsparciu nauczycielki języka angielskiego, Magdaleny Raszewskiej, przez kilka kolejnych lekcji realizowali projekt dotyczący zagadnień z szeroko pojętej kultury krajów anglojęzycznych. Ich zadaniem było przygotowanie w parch prezentacji multimedialnej na temat, min. ustroju politycznego, świąt i tradycji oraz atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Prezentacje opatrzone były komentarzem autorów, ilustracjami i podkładem muzycznym. Na koniec słuchacze musieli odpowiedzieć na kilka pytań sprawdzających przyswojoną wiedzę. Uczniowie wykazali się skrupulatnością przedstawionych informacji, dbałością o szczegóły i pomysłowością. Prezentacje przygotowane były w aplikacjach Power Point i Prezi. Mam nadzieję, iż przyswojone informacje oraz doświadczenia przydadzą się uczniom w ich dalszej karierze.

Magdalena Raszewska 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaKarol Pawlak, klasa 3F, Laureat XLIV Olimpiady Historycznej, opiekun: Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Wojciech Jakub Wilczyński, klasa 3B, Finalista XXXVI Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego, opiekun: Ewa Patrzykąt

tarczakolor mala

Szymon Klimek, klasa 2A, Finalista XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej, opiekun: Barbara Żebrowska

tarczakolor mala

Karolina Darul, klasa 1B, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

tarczakolor mala

Weronika Osicka, klasa 1C, Finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun: Agnieszka Łapka

Lokalizacja