• '
    '
  • '
    '
  • '
    '

 

Pod koniec swojej edukacji w liceum uczniowie klas 3H, 3G, i 3I przy wsparciu nauczycielki języka angielskiego, Magdaleny Raszewskiej, przez kilka kolejnych lekcji realizowali projekt dotyczący zagadnień z szeroko pojętej kultury krajów anglojęzycznych. Ich zadaniem było przygotowanie w parch prezentacji multimedialnej na temat, min. ustroju politycznego, świąt i tradycji oraz atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Prezentacje opatrzone były komentarzem autorów, ilustracjami i podkładem muzycznym. Na koniec słuchacze musieli odpowiedzieć na kilka pytań sprawdzających przyswojoną wiedzę. Uczniowie wykazali się skrupulatnością przedstawionych informacji, dbałością o szczegóły i pomysłowością. Prezentacje przygotowane były w aplikacjach Power Point i Prezi. Mam nadzieję, iż przyswojone informacje oraz doświadczenia przydadzą się uczniom w ich dalszej karierze.

Magdalena Raszewska 

2019 srebrne liceum perspektywy

moodle lo

office365 1 4

zostanwdomu

pedagog pedagog

biblioteka

swietlica

NASZE LICEUM

 

powiat innowacji

men

KOwP

cke

oke1

stowarzyszenie

vulcan

poczta

bip

mLegitymacja

mLegitymacja

mLegitymacja

ling logo 400

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki 

62-700 Turek ul.Kościuszki 4
tel. 63-278-46-95
fax. 63-278-46-90

e-mail: loturek@wp.pl

Osiągnięcia

tarczakolor malaPiotr Wojtkowiak, tytuł Finalisty - Laureata w wieloetapowej, XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego
,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1921- 1956. OD TRAKTATU RYSKIEGO DO ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH’’, opiekun Pani Sylwia Smolińska

tarczakolor mala

Jakub Banasiak, tytuł Finalisty XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego ,,LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej’’, opiekun Pani Iwona Felisiak-Klecha

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, opiekun Pan Paweł Żebrowski

tarczakolor mala

Piotr Wojciński, tytuł Finalisty 61. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun Pan Paweł Żebrowski

Lokalizacja