zdjecieUczniowie klasy 2E pod opieką p. K. Jurkiewicz przez kilka ostatnich tygodni realizowali projekt pt.: „What’s the role of advertising?” Ich zadaniem było dobranie się w grupy, wybór liderów, rozdzielenie zadań w celu zebrania niezbędnych informacji i stworzenie prezentacji. Dzięki takiej formie pracy nie tylko rozwijali swoje umiejętności językowe, ale również zdobywali wiedzę na temat realiów życia codziennego i nabywali umiejętności niezbędne w dorosłym życiu, takie jak praca w grupie, czy zarządzanie sobą i innymi. Z efektami ich pracy można zapoznać się z zakładce: „Projekty szkolne”.