Schowek01W dniu 06.04.2022 r.  w hali widowiskowo-sportowej w Turku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach wystartowało 6 zespołów ,które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Skład grup: grupa A :I LO Turek, LO Słupca, ZOSiT Sompolno, grupa B:II LO Konin, ZST Turek, ZSCKR Powiercie.

W finale spotkały się reprezentacje I LO z Turku i II LO z Konina. Po emocjonującej walce nasi chłopcy pokonali zespół z Konina 2:1 w setach zdobywając  Mistrzostwo Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców i awansowali do półfinału mistrzostw wielkopolski.

Skład reprezentacji I LO Turek: Kuśmirek Kacper 3Fg, Ślósarski Wojciech 3Fg, Siwek Ernest 3Fg, Stasiak Wiktor 3Fg, Staszak Filip 3G, Jasiński Franciszek 3G, Kaczkowski Hubert 2E, Jasiakiewicz Dawid 2H, Walczykowski Wiktor 2I, Frątczak Mariusz 2G,
Ciuśniak Bartosz 1F

Opiekun zespołu :Arkadiusz Wappa