P1050683W dniu 27,10.2021 r. w Brudzewie odbyły się w ramach XXIII Licealiady Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.

Reprezentacja dziewcząt   I Liceum  Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Turku  składzie :

Nikola Augustyniak 3Dg,Jagoda Bukowska 3Dg,Anita Ignaczak 1G,Patrycja Kokoszko 1C,Joanna Kruszyńska 3Dg,Amelia Nowak 3A,Martyna Szymaniak 1G,Aleksandra Węgielnik 3A,Paulina Witaszek  3Ag, Weronika Wróblewska 1C, Kornelia Zielińska 3Gg,Patrycja Ziętek 3Eg,pokonała zespół z ZST w Turku  2:1  a także zespół ZSR CKP w Kaczkach Średnich 3:0 i została Mistrzem Powiatu Tureckiego w Unihokeju dziewcząt. Opiekunem zespołu dziewcząt był Arkadiusz Wappa.

Nasza dziewczęta  reprezentować będą powiat w zawodach rejonowych.

Reprezentacja  chłopców w składzie: Damian Bartosik, Hubert Borkowski, Michał Dziamara, Mateusz Jarek, Szymon Klecha, Dawid Kowalski, Tobiasz Pawlak, Igor Piechocki, Jakub Skupiński, Hubert Wojdak, Dominik Ziętek pomimo wygrania meczu z ZSR CKP w Kaczkach Średnich(2:0) i zremisowania z zespołem z ZST (0:0)ostatecznie zajęła II miejsce w rozgrywkach przegrywając rywalizację gorszym stosunkiem bramek. Opiekunem zespołu chłopców był Marek Kujawa.